Dane kontaktowe

VOLSKWAGEN GRUPA CICHY ul. Struga 1a, Szczecin
VOLSKWAGEN GRUPA CICHY ul. Południowa 6 Szczecin
AUDI GRUPA CICHY
SEAT GRUPA CICHY
SKODA GRUPA CICHY
SAMOCHODY UŻYWANE
Samochody Używane ul. Południowa 6, 71-001 SzczecinSalon czynny:
pon-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00

Dział handlowy

Dział Handlowy

Łukasz Prygiel Kierownik Działu Handlowego 785 503 203 lukasz.prygiel@ahc-grupa-cichy.pl
Piotr Stolarczyk Specjalista ds. sprzedaży 661 588 905 piotr.stolarczyk@ahc-grupa-cichy.pl
Maciej Stępień Specjalista ds. sprzedaży 785 557 561 m.stepien@ahc-grupa-cichy.pl
Kamila Sobczak Specjalista ds. sprzedaży 785 502 679 kamila.iwanicka@ahc-grupa-cichy.pl
Mateusz Skrzypacz Specjalista ds. sprzedaży 785 555 494 mateusz.skrzypacz@ahc-grupa-cichy.pl
Dorota Brunda Specjalista ds. sprzedaży 785 012 131 dorota.brunda@ahc-grupa-cichy.pl
         
Salon
Rafał Szewczyk Kierownik Sprzedaży 785 505 100 salonvwszczecin@ahc-grupa-cichy.pl
 
Adrian Taczała Doradca Klienta Biznesowego 785 557 727 adrian.taczala@ahc-grupa-cichy.pl
Maciej Kurowski Specjalista Audi Select Plus 661 974 979 maciej.kurowski@ahc-grupa-cichy.pl
Serwis

Serwis

Umów się na serwis 91 351 04 21 serwisaudi.szczecin@ahc-grupa-cichy.pl
T.Michalowski Tomasz Michałowski Kierownik Serwisu 91 351 04 21 tomasz.michalowski@ahc-grupa-cichy.pl
Adam Barszczewski
Doradca Serwisu 91 351 04 21 adam.barszczewski@ahc-grupa-cichy.pl
Marcin Koperski Doradca Serwisu

91 351 04 21

marcin.koperski@ahc-grupa-cichy.pl
Michał Grzanowski Doradca Serwisu 91 351 04 21 michal.grzanowski@ahc-grupa-cichy.pl
Sprzedaż Części i Akcesoriów
Mateusz Brzytwa
Specjalista ds. Części Zamiennych 91 351 04 00 mateusz.brzytwa@ahc-grupa-cichy.pl
Dział Blacharsko-lakierniczy

Blacharnia-Lakiernia Dział Likwidacji Szkód

ul. Struga 1a

Umów się na Serwis
Blacharsko-Lakierniczy
91 460 22 80 blacharnia.szczecin@ahc-grupa-cichy.pl
Sebastian Rakowski Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego 91 460 22 80 sebastian.rakowski@ahc-grupa-cichy.pl
Martyna Gracjasz Dział Likwidacji Szkód – kontakt z Klientem 91 460 22 80 martyna.gracjasz@ahc-grupa-cichy.pl

Blacharnia-Lakiernia

ul. Białowieska 2

Umów się na Serwis Blacharsko-Lakierniczy
  Sebastian Kadłubek
Dział Blacharsko-Lakierniczy 785 563 712 sebstian.kadlubek@ahc-grupa-cichy.pl
  Marcin Więcławski
Dział Blacharsko-Lakierniczy 661 975 220 marcin.wieclawski@ahc-grupa-cichy.pl
  Wojciech Bas Dział Blacharsko-Lakierniczy 785 558 167 wojciech.bas@ahc-grupa-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
Sandra Gniazdowska Specjalista ds. Ubezpieczeń 785 504 648 sandra.gniazdowska@ahc-grupa-cichy.pl
Dział Marketingu
Katarzyna Michalska Specjalista ds. Marketingu 661 850 871 katarzyna.michalska@ahc-grupa-cichy.pl
Sprzedaż
M_Boruc Maciej Boruc Kierownik Sprzedaży SEAT 91 831 12 00 seat.salon@ahc-grupa-cichy.pl
Michał Dyrla Doradca Handlowy SEAT 91 831 12 00 seat.salon@ahc-grupa-cichy.pl
M_Pajewski Marcel Pajewski Doradca Handlowy SEAT 91 831 12 00 seat.salon@ahc-grupa-cichy.pl
  Dawid Witkowski Doradca Handlowy SEAT 91 831 12 00 seat.salon@ahc-grupa-cichy.pl
         
Serwis

Serwis

Umów się na serwis 91 831 12 21 seat.serwis@ahc-grupa-cichy.pl
T.Michalowski Tomasz Michałowski Kierownik Serwisu 91 831 12 21 tomasz.michalowski@ahc-grupa-cichy.pl
Sławomir Koszuta
Doradca serwisowy 91 831 12 21 slawomir.koszuta@ahc-grupa-cichy.pl
Sprzedaż Części i Akcesoriów
M_Weglewski Maciej Węglewski
Specjalista ds. Części Zamiennych 91 831 12 00 maciej.weglewski@ahc-grupa-cichy.pl
Dział Blacharsko-lakierniczy

Blacharnia-Lakiernia Dział Likwidacji Szkód

ul. Struga 1a

Umów się na Serwis
Blacharsko-Lakierniczy
91 460 22 80
blacharnia.szczecin@ahc-grupa-cichy.pl
  Sebastian Rakowski Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego 91 460 22 80 sebastian.rakowski@ahc-grupa-cichy.pl
Martyna Gracjasz
Dział Likwidacji Szkód – kontakt z Klientem 91 460 22 80 martyna.gracjasz@ahc-grupa-cichy.pl

Blacharnia-Lakiernia

ul. Białowieska 2

Umów się na Serwis Blacharsko-Lakierniczy
  Sebastian Kadłubek
Dział Blacharsko-Lakierniczy  785 563 712  sebastian.kadlubek@ahc-grupa-cichy.pl
  Marcin Więcławski
Dział Blacharsko-Lakierniczy 661 975 220 marcin.wieclawski@ahc-grupa-cichy.pl
  Wojciech Bas
Dział Blacharsko-Lakierniczy 785 558 167 wojciech.bas@ahc-grupa-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
Małgorzata Nawojczyk-Szabela Ubezpieczenia / Informacja 785 505 915 malgorzata.nawojczyk-szabela@ahc-grupa-cichy.pl
Dział Marketingu
  Łukasz Brzyski
Specjalista ds. Marketingu 785 556 731 lukasz.brzyski@ahc-grupa-cichy.pl
Salon
Grzegorz Bobecki Kierownik Działu Handlowego 91 460 22 00 szczecin@ahc-grupa-cichy.pl
Agnieszka Czekurłan Specjalista ds. Sprzedaży 509 478 451 agnieszka.czekurlan@ahc-grupa-cichy.pl
Aleksander Dreszer Specjalista ds. Sprzedaży 661 978 358 aleksander.dreszer@ahc-grupa-cichy.pl
Tadeusz Makowski Specjalista ds. Sprzedaży 506 133 281 tadeusz.makowski@ahc-grupa-cichy.pl
Żaneta Gembara Specjalista ds. Sprzedaży 785 507 240 zaneta.gembara@ahc-grupa-cichy.pl
Marcin Pospiech
Specjalista ds. Sprzedaży 661 970 025 michal.pospiech@ahc-grupa-cichy.pl
Joanna Skoczylas Asystentka dz. Sprzedaży 91 460 22 00 joanna.skoczylas@ahc-grupa-cichy.pl
Małgorzata Tomczuk
Administracja dz. Sprzedaży 723 300 985 malgorzata.tomczuk@ahc-grupa-cichy.pl
Grzegorz Mitek Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 502 681 grzegorz.mitek@ahc-grupa-cichy.pl
Kordian Duda Specjalista Biznes Ekspert 785 090 058 kordian.duda@ahc-grupa-cichy.pl
Edyta Tarkowska-Poniatowska Asystentka dz. Floty 91 460 22 00 edyta.poiatowska-tarkowska@ahc-grupa-cichy.pl
Serwis

Serwis

Umów się na serwis 91 460 22 40 serwis.szczecin@ahc-grupa-cichy.pl
Piotr Szuszkiewicz
Kierownik Serwisu 785 500 232 piotr.szuszkiewicz@ahc-grupa-cichy.pl
Kamila Bedyk Asystentka serwisu 91 460 22 40 serwis.szczecin@ahc-grupa-cichy.pl
Sandra Kuster Doradca serwisowy 91 460 22 40 sandra.kuster@ahc-grupa-cichy.pl
Maciej Caboń
Doradca Serwisowy 91 460 22 40 maciej.cabon@ahc-grupa-cichy.pl
Marcin Olczak
Doradca Serwisowy 91 460 22 40 marcin.olczak@ahc-grupa-cichy.pl
Sprzedaż Części i Akcesoriów
Maciej Węglewski
Kierownik Działu Części Zamiennych 91 460 22 00 maciej.weglewski@ahc-grupa-cichy.pl
Jakub Zarzycki
Specjalista ds. Części Zamiennych 91 460 22 00 jakub.zarzycki@ahc-grupa-cichy.pl
Tomasz Rakower
Specjalista ds. Części Zamiennych 91 460 22 00 tomasz.rakower@ahc-grupa-cichy.pl
Andrzej Maziarz
Specjalista ds. Części Zamiennych 91 460 22 00 andrzej.maziarz@ahc-grupa-cichy.pl
Dział Blacharsko-lakierniczy

Blacharnia-Lakiernia Dział Likwidacji Szkód

ul. Struga 1a

Umów się na Serwis
Blacharsko-Lakierniczy
91 460 22 80 blacharnia.szczecin@ahc-grupa-cichy.pl
Sebastian Rakowski Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego 91 460 22 80 sebastian.rakowski@ahc-grupa-cichy.pl
Martyna Gracjasz Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 91 460 22 80 martyna.gracjasz@ahc-grupa-cichy.pl
Justyna Baginska
Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 91 460 22 80 justyna.baginska@ahc-grupa-cichy.pl
Jakub Żarkowski
Z-ca Kierownika Działu Blacharsko-Lakierniczego 91 460 22 80 jakub.zarkowski@ahc-grupa-cichy.pl
Rafał Jastrzębski Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych 91 460 22 80 rafal.jastrzebski@ahc-grupa-cichy.pl
Grzegorz Pawlik
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych 91 460 22 80 grzegorz.pawlik@ahc-grupa-cichy.pl
         
Daniel Wodnicki
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych 91 460 22 80 daniel.wodnicki@ahc-grupa-cichy.pl
Marcin Więcławski
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych 91 460 22 80 marcin.wieclawski@ahc-grupa-cichy.pl
 

Blacharnia-Lakiernia

ul. Białowieska 2

 

Umów się na Serwis Blacharsko-Lakierniczy
  Sebastian Kadłubek Dział Blacharsko-Lakierniczy 785 563 712  sebastian.kadlubek@ahc-grupa-cichy.pl
  Marcin Więcławski
Dział Blacharsko-Lakierniczy 661 975 220 marcin.wieclawski@ahc-grupa-cichy.pl
  Wojciech Bas Dział Blacharsko-Lakierniczy 785 558 167 wojciech.bas@ahc-grupa-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
Kamila Szudy Specjalista ds. ubezpieczeń 91 460 22 20
661 975 887
kamila.szudy@ahc-grupa-cichy.pl
Katarzyna Drozd Recepcja / Informacja 91 460 22 20
661 975 985
katarzyna.drozd@ahc-grupa-cichy.pl
Administracja
Karolina Szyndlarewicz
Kierownik Administracji 91 460 22 00

karolina.szyndlarewicz@ahc-grupa-cichy.pl
Martyna Jakubowska Administracja 91 460 22 00 martyna.jakubowska@ahc-grupa-cichy.pl
Bogumiła Kurek-Steinke Administracja 91 460 22 00 bogumila.kurek-steinke@ahc-grupa-cichy.pl
Kinga Skotowska Administracja 91 460 22 00 kinga.skotowska@ahc-grupa-cichy.pl
Dział Marketingu
Katarzyna Michalska Specjalista ds. Marketingu 661 850 871 katarzyna.michalska@ahc-grupa-cichy.pl
ODKUPY
ul. Struga 1a        
Michał Uwarkin
Specjalista ds. wycen i odkupów samochodów używanych 785 555 620 michal.uwarkin@ahc-grupa-cichy.pl
ul. Południowa 6        
Tomasz Szachta Sprzedaż Samochodów Używanych 661 850 295 tomasz.szachta@ahc-grupa-cichy.pl
Kamil Wojciechowski Sprzedaż Samochodów Używanych 661 583 728 kamil.wojciechowski@ahc-grupa-cichy.pl
Estera Szymuk

Specjalista ds. Finansowań Samochodów Używanych

785 500 982 estera.szymuk@ahc-grupa-cichy.pl
         
Remigiusz Bośniak Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych

661 975 101

remigiusz.bosniak@ahc-grupa-cichy.pl